+90 532 391 61 37

Fiyat Teklifi İste
.

.  

İŞ BAŞVURULARINIZI LÜTFEN MEİL YOLU İLE YAPINIZ

Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Türkiye geneline hizmet veren firmamıza il temsilciliklerinde çalışacak bay veya bayan "Broşür Dağıtım Elemanı" alınacaktır.

Aranan Nitelikler

•Dinamik, aktif, enerjik, 
•Prezantabl, diksiyonu düzgün, 
•Beşeri ilişkileri iyi, 
•İkna kabiliyeti yüksek, 
•Müşteri memnuniyetine önem veren, 
•Esnek mesai saatlerinde çalışabilecek, 
•Takım çalışma arkadaşları aranmaktadır.   

Broşür Dağıtım BayiliğiBroşür Dağıtım Bayiliği

TÜRKİYE GENELİNDE BAYİLİKLER VERİLECEKTİR.

0541 406 65 99

 

BURSA KURYE

Hızlı gönderilmek istenen mektup, koli, ya da havale işlemine kurye deniyor. Bursa Kurye Düzenli ve disiplinli bir çalışma sistemine sahip. Çok eski zamanlarda dayanan bir oluşum aslında, ilk Mısır’da belgelendiği söyleniyor.

 Savaş sonrası dönemde, genellikle elçilik, istihbarat bilgilerinin iletilmesi amacıyla geliştirilmiş bir sistem. Binek hayvanlarının kullanılmasıyla başlayan bu hizmet sonra teknolojinin gelimiyle ve tekerleğin icadıyla önce bisiklet sonra da arabayla hizmet vermeye başlamış. Geçmişte böyle bir tarihi var Bursa kurye liğin.

 Gelişen Pazar, artan rekabet ve gelen talepler üzerine bir sektör haline gelmesi ihtiyaç olmuş ve hizmet vermeye başlamıştır. Ulaşımın büyük bir sorun olduğu şehirlerde kurye lerin önemi daha da artmıştır. Günümüz koşullarına uygun hale getirilip hizmet anlayışı da daha geliştirilmiştir.

 Burada önemli ayrıntı ise bu hizmetin sadece şehir içi bir hizmet olduğudur. Güvenli olması, seri bir şekilde çalışması müşteri memnuniyeti önemli bir nokta, gerekliliği arttıkça büyük bir sektör haline gelmesi de kaçınılmaz olmuştur. Ticaretle uğraşanlar, büyük şirket sahipleri ya da esnaflar için avantajlı bir hizmet olarak yerini almış.

 

İLETİŞİM 0 532 316 55 31

İLETİŞİM 0 532 391 61 37

DAĞITIM HİZMETİ TEKLİFİDİR

Bursalı Dağıtım olarak profesyonel dağıtım hizmeti vermekteyiz. Fiyat ve çalışma koşulları aşağıda görüşlerinize sunulmuştur.

Dağıtım hizmetimiz uzman ekiplerimizce profesyonel olarak yapılmaktadır. Dağıtım yapılacak bölgede, talep ettiğiniz dağıtım biçimiyle hizmet gerçekleştirilmektedir.

FİYAT TEKLİFİ İSTE : 0532 391 61 37

UYGULAMA ALANLARIMIZ ;

- Apartman giriş kapıları
- Apartman dışı posta kutuları
- Apartman içi posta kutuları
- Araba camlarına kartvizit, broşür
- Özellikli binalar (doğal gaz, asansör, uydu sistemli vb.) seçiciliği
- İş yerlerine dağıtım
- İşinize uygun kitle hedef seçimi
- AVM, Pazarlar v.s
 
 
Dağıtım hizmetlerimiz;
 
 - Katalog, poster, ajanda, el ilanı, takvim
- Açılış, kutlama, konferans vb. davetiyeler,
- Düğün, nişan davetiyeleri,
- Kampanya, duyuru broşürleri,
- Promosyon ürünleri, 
 
Raporlama: 
 
Tanıtım ürünlerinizi, broşür ve diğer materyallerinizi dağıtım yaptırmak istediğiniz bölgelerde, sokak ve cadde isimleri, apartman isimleri ve kapı numaraları, iş yerlerinin isimleri, basılı ürünlerin hangi binaya kaç adet bırakıldığı ayrıntılı olarak tarafınıza rapor edilir.
Dağıtım yapılan sokak listesi, sokaklarda dağıtım yapılan bina-apartman sayısı şeklinde raporlama yapılır. İsteklere göre daha detaylı ve özel çalışmalar yapılır. 
 
Zarf, Dergi, El İlanı, Broşür, Bülten, Davetiye, Dosya, Gazete, İnsert, Fatura, Tebrik Kartları, Paket, Matbua, Promosyon Ürünleri, Extre, Kredi Kartı, Kitap vs, Her Türlü Toplu Posta ve Broşür Dağıtımlarınız..!!!

Dağıtım raporları aşağıdaki gibi verilmektedir.

  • Dağıtımı yapılan her binanın posta kutuları ve apartmanın resimleri ayrı ayrı çekilir.
  • Araç üzerine dağıtım yapıldıysa her aracın fotoğrafı tek tek çekilir.
  • Şirket ve esnaflara dağıtım yapıldığında her firmadan kartvizit alınmaktadır ve bu kartvizitler tarafınıza teslim edilmektedir. Kartviziti olmayan firmaların firma tabelası fotoğrafları çekilir. Bu hizmetle müşteri veri bankası oluşturabilmektesiniz.

Broşür, Davetiye vb reklam dağıtım hizmetleri amatörce yapılmakta, ciddi mali kayıplara yol açmakta ve fayda sağlamamaktadır. Bu anlamda Bursalı Dağıtım hizmeti firmanızın tanıtımında büyük rol oynamaktadır. Dağıtım personellerimiz şık giyimi, kurumsal dağıtım çantaları ile dağıtıma çıkmakta ve tüm ulaşımları özel araçlarla yapılmaktadır. Tüm tanıtım materyalleriniz, binlerce resim ve kartvizit ile hedefine %100 ulaşma garantisiyle dağıtılmaktadır.


Broşür dağıtım fiyatları
, bursa el ilanı dağıtım fiyatları, bursa dağıtım fiyat listesi, Ankara broşür Dağıtım, Ankara Elilanı Dağıtım, Ankara el İlanı Dağıtım Fiyatları, El ilanı dağıtım fiyatları, broşür dağıtım fiyaları,
 

Copyright © 2017, Broşür Dağıtım. All Rights Reserved.

Design by: DiabloDesign.eu