+90 532 391 61 37

Fiyat Teklifi İste
.

.  

İŞ BAŞVURULARINIZI LÜTFEN MEİL YOLU İLE YAPINIZ

Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Türkiye geneline hizmet veren firmamıza il temsilciliklerinde çalışacak bay veya bayan "Broşür Dağıtım Elemanı" alınacaktır.

Aranan Nitelikler

•Dinamik, aktif, enerjik, 
•Prezantabl, diksiyonu düzgün, 
•Beşeri ilişkileri iyi, 
•İkna kabiliyeti yüksek, 
•Müşteri memnuniyetine önem veren, 
•Esnek mesai saatlerinde çalışabilecek, 
•Takım çalışma arkadaşları aranmaktadır.   

Broşür Dağıtım BayiliğiBroşür Dağıtım Bayiliği

TÜRKİYE GENELİNDE BAYİLİKLER VERİLECEKTİR.

0 532 391 61 37

DAĞITIM HİZMETİ TEKLİFİDİR

Bursalı Dağıtım olarak profesyonel dağıtım hizmeti vermekteyiz. Fiyat ve çalışma koşulları aşağıda görüşlerinize sunulmuştur.

Dağıtım hizmetimiz uzman ekiplerimizce profesyonel olarak yapılmaktadır. Dağıtım yapılacak bölgede, talep ettiğiniz dağıtım biçimiyle hizmet gerçekleştirilmektedir.

FİYAT TEKLİFİ İSTE : 0532 391 61 37

UYGULAMA ALANLARIMIZ ;

- Apartman giriş kapıları
- Apartman dışı posta kutuları
- Apartman içi posta kutuları
- Araba camlarına kartvizit, broşür
- Özellikli binalar (doğal gaz, asansör, uydu sistemli vb.) seçiciliği
- İş yerlerine dağıtım
- İşinize uygun kitle hedef seçimi
- AVM, Pazarlar v.s
 
 
Dağıtım hizmetlerimiz;
 
 - Katalog, poster, ajanda, el ilanı, takvim
- Açılış, kutlama, konferans vb. davetiyeler,
- Düğün, nişan davetiyeleri,
- Kampanya, duyuru broşürleri,
- Promosyon ürünleri, 
 
Raporlama: 
 
Tanıtım ürünlerinizi, broşür ve diğer materyallerinizi dağıtım yaptırmak istediğiniz bölgelerde, sokak ve cadde isimleri, apartman isimleri ve kapı numaraları, iş yerlerinin isimleri, basılı ürünlerin hangi binaya kaç adet bırakıldığı ayrıntılı olarak tarafınıza rapor edilir.
Dağıtım yapılan sokak listesi, sokaklarda dağıtım yapılan bina-apartman sayısı şeklinde raporlama yapılır. İsteklere göre daha detaylı ve özel çalışmalar yapılır. 
 
Zarf, Dergi, El İlanı, Broşür, Bülten, Davetiye, Dosya, Gazete, İnsert, Fatura, Tebrik Kartları, Paket, Matbua, Promosyon Ürünleri, Extre, Kredi Kartı, Kitap vs, Her Türlü Toplu Posta ve Broşür Dağıtımlarınız..!!!

Dağıtım raporları aşağıdaki gibi verilmektedir.

  • Dağıtımı yapılan her binanın posta kutuları ve apartmanın resimleri ayrı ayrı çekilir.
  • Araç üzerine dağıtım yapıldıysa her aracın fotoğrafı tek tek çekilir.
  • Şirket ve esnaflara dağıtım yapıldığında her firmadan kartvizit alınmaktadır ve bu kartvizitler tarafınıza teslim edilmektedir. Kartviziti olmayan firmaların firma tabelası fotoğrafları çekilir. Bu hizmetle müşteri veri bankası oluşturabilmektesiniz.

Broşür, Davetiye vb reklam dağıtım hizmetleri amatörce yapılmakta, ciddi mali kayıplara yol açmakta ve fayda sağlamamaktadır. Bu anlamda Bursalı Dağıtım hizmeti firmanızın tanıtımında büyük rol oynamaktadır. Dağıtım personellerimiz şık giyimi, kurumsal dağıtım çantaları ile dağıtıma çıkmakta ve tüm ulaşımları özel araçlarla yapılmaktadır. Tüm tanıtım materyalleriniz, binlerce resim ve kartvizit ile hedefine %100 ulaşma garantisiyle dağıtılmaktadır.


Broşür dağıtım fiyatları
, bursa el ilanı dağıtım fiyatları, bursa dağıtım fiyat listesi, Ankara broşür Dağıtım, Ankara Elilanı Dağıtım, Ankara el İlanı Dağıtım Fiyatları, El ilanı dağıtım fiyatları, broşür dağıtım fiyaları,
 

 

 

El ilanları potansiyel müşteri kitlenize ulaşmak ve yapacağınız kampanyaları duyurmak için mükemmel bir reklam aracıdır. Bir el ilanına sahip olmak aynı zamanda sizi rakipleriniz arasında bir adım öne çıkaracak bir faktördür. El ilanı fiyatı bakımından ekonomik bir reklam aracı olduğu için her büyüklükteki işletmeye hitap eder. Günümüzde büyük holdingler de küçük ve orta ölçekli işletmeler de bu baskı nimetinden yararlanmaktadırlar. Markanızı ve kampanyalarınızı duyurmak için sokağa çıkıp herkesle tek tek konuşmak kulağa çok iyi bir fikir gibi gelmiyor değil mi? İşte el ilanı çeşitleri tam da bunu yapar. İşletmenizin marka değerini ve kampanyalarınızı ulaşabildiği her insana tek tek anlatır. Tabi burada önemli olan bir diğer unsurlarda kalitenizi ne kadar yansıttığınızdır. Siz en iyisi baskı kalitenizi bize bırakın ve sizin için hazırladığımız profesyonel el ilanı tasarımlarımızdan birini seçin ya da kendi tasarımınızı yükleyip siparişinizi verin. Gönül rahatlığıyla dağıtabileceğiniz, kalitenizi en güzel şekilde yansıtacak ürünleri en ucuz fiyat garantisiyle adresinize yollayalım.

 

El ilanları;  renk çeşidi fazla olan duyuru ve reklamlar için üretilen ucuz yollu ilanlardır. Genel itibari ile 1. Hamur kâğıt kullanılmaktadır. Kullanım amacına göre çok değişik boyutları olmaktadır. Fakat en çok tercih edilen boyutlar A4 ve A5 boyutlarıdır.El ilanlarının amacı kısa sürede direkt olarak kişilere reklamları ulaştırmaktır. Genellikle bir sayfa olmakla birlikte birden çok sayfa olanı da mevcuttur.Özellikle rekabet ortamının artmış olduğu günümüzde el ilanlarının önemi bir hayli artmaktadır. Bundan dolayı da en çok reklam amacı ile kullanılan yöntemdir. İnsanlara direkt olarak ulaştığı için daha etkili olmaktadır. Reklamı yapılacak ürünler insanların elinde olacağı için vurgulanmak istenen bölüm daha etkili bir şekilde vurgulanacaktır.

 

El ilanları hazırlarken nelere dikkat edilmelidir?

 

El ilanları hazırlarken vurgulanan öğe ön planda olmalıdır. Hızlı tanıtım aracı olduğu için vurgulanan öğe direkt fark edilmelidir.
Renkler ve vurgulanan öğe uyumlu olmalıdır. Uyum olmayan bir el ilanı pek etkili olmamaktadır.
Çok renk kullanılmamalıdır. Yani abartı olmamalıdır.
Reklamı yapılan firmanın logosu fark edilebilmelidir.

 

İyi bir el ilanının ne gibi faydası olur?

 

İyi bir el ilanı reklamını yapmak istediğiniz ürünü amacına uygun şekilde anlattığı için insanların sizin ürünleriniz için olumlu bakmalarını sağlayacaktır. Bu duruma uygun olarak ta müşterileriniz artacaktır.

 

El ilanı yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

 

El ilanı yapan firmalar;ilanlarınızı yaparken öncelikle ilanı yapma amacınızı belirtmenizi isteyecektir. Tanıtılacak nesneleri ve hangi yönde tanıtılacağına karar vererek zihninizde bir tasarı yapmanızda fayda vardır.
Baskıda kesim payı bırakılmalıdır. Bundan dolayı el ilanlarının kenarlarında en az 1 cm boş alan bırakılmalıdır.
El ilanının eni ve boyu standart olmalıdır.
Reklamı yapılacak ürünün resmi, logosu ön plana çıkarılmalıdır.
Kullanılan yazı rengi ve yapısı insanlar tarafından kolay fark edilebilir olmalıdır.
El ilanında reklam amaç edindiği için kullanılan slogan ile ürün birbirine uyumlu olmalıdır. Yani slogan tanıtımı yapılan ürünün en belirgin özelliğini anlatmalıdır.
Ürün ya da kampanya net bir şekilde anlatılmış olmalıdır.İnsanların el ilanında ne tanıtılmak isteniyorsa o nesneyi tam olarak anlaması gerekmektedir.

 

El ilanı fiyatları, reklamını yapmak istediğiniz ürünün özelliğine ve bunu hangi boyutta yapmak istediğinize bağlı olarak değişmektedir. Reklam alanının büyümesi fiyatları da artırmaktadır. El ilanı yaptırmak isteyenlerin el ilanlarında dikkat etmesi gereken hususları göz önünde bulundurarak firmaları arayarak fiyat belirleyebilecektir.

 

 

Eğer siz de en uygun fiyatlara siteniz nasıl türde olursa olsun duyurusunun yapılmasını istiyorsanız bağlantılarımızı kullanabilirsiniz. https://bursalidagitim.com/ sitesinde sadece site duyuruları değil ayrıca afiş, el ilanı fiyatları da kolayca bulunabilmektedir. Bu tür sitelere ulaşabilmek için afiş baskı fiyatları ve poster tasarımı gibi siteleri ziyaret etmenizi öneriyoruz. Bu tür bir siteniz varsa ve daha çok duyuruya ihtiyacınız, daha çok tanıtıma ihtiyacınız varsa artık ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Sitemizden bağlantılarımızı kontrol ederekel ilanı fiyatları, afiş tasarımı fiyatları sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bağlantılarımız ile oluşturulan seçeneklere en uygun fiyatlara ulaşabileceğinizi söylemek mümkün. Site türünüz ister afiş ister el ilanı isterseniz de poster tasarımı olsun, bunun için ne yapmanız gerektiğini artık biliyorsunuz: https://bursalidagitim.com/ sitesinde oluşturulan platformları ziyaret etmelisiniz! Sosyal medya yönetimi yaptırma gibi bağlantılar sayesinde hayatınızı çok kolaylaştıracaksınız. Sadece site için değil herhangi bir tasarım yapmak için de bu siteleri kullanmak çok kolay! Dediğimiz gibi internetin hayatınızı kolaylaştırmasını istiyorsanız bu bağlantıları kullanmalısınız.

 

 

Eğer bir internet siteniz varsa ve bunun site tanıtımını yaptırmak istiyor, fiyatları merak ediyorsanız broşür tasarım fiyatları bağlantılarını ziyaret edebilirsiniz. Broşür tasarım fiyatları ne kadar düşük olursa o kadar rahat tanıtım yaptıracaksanız. Hem uygun hem de kaliteli tanıtımlar için sitemiz sizleri beklemektedir. Bu siteleri tercih etmeli ve hayatınızı kolaylaştırabildiğinizi görmelisiniz. 

 

Bir web sayfası oluşturduysanız ve buna poster yaptırmayı merak ediyorsanız, fiyat araştırması yapmak istiyorsanız poster yaptırma fiyatı bağlantıları hazırlanmıştır. Ayrıca afiş tasarımı fiyatı da düşük olacağı için gönül rahatlığı ile forum sayfanızı tanıtabileceksiniz. Ayrıca afiş baskı fiyatları değil poster yaptırma fiyatı da bu bağlantılarda mevcuttur. Diğer site tanıtımları gibi uygun fiyatlarda yapıldığı için sizleri oldukça memnun edeceğe benziyor. Bu tür bağlantılar için sitemizi gönül rahatlığı ile ziyaret edebileceğinizi söylemek mümkün. Siz de bu tür bağlantıları internet üzerinden kolayca bulabilirsiniz. Para kazanmak için önce az da olsa para harcamanızı gerektirecek bu bağlantıları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 

el ilanı, ucuz el ilanı, el ilanı örnekleri, el ilanı hazırlama programı, el ilanı fiyatları, el ilani, a5 el ilanı, el ilanı nedir?, en ucuz el ilanı, el ilan örnekleri, el ilanı tasarımı, bilgisayar el ilanı, el ilanı baskı fiyatları, el ilanı tasarımları, el ilanı boyutları, el ilanı basımı, el ilanı fiyat, Broşür, ucuz Broşür, Broşür örnekleri, Broşür hazırlama programı, Broşür fiyatları, el ilani, a5 Broşür, Broşür nedir?, en ucuz Broşür, el ilan örnekleri, Broşür tasarımı, bilgisayar Broşür, Broşür baskı fiyatları, Broşür tasarımları, Broşür boyutları, Broşür basımı, Broşür fiyat,

 

 

bursa el ilanı baskı, bursa broşür baskı, broşür baskı fiyatları, broşür baskı çeşitleri, el ilanı baskı fiyatları, el ilanı baskı çeşitleri,

Copyright © 2024, www.tasarimdanbaskiya.com/. All Rights Reserved.

Design by: DiabloDesign.eu