+90 532 391 61 37

Fiyat Teklifi İste
.

.  

   Kurucularının uzun yıllar Dağıtım ve Taşımacılık ‘tan edindikleri tecrübe doğrultusunda, Lojistik, Kurye ve Özel Dağıtımlar kapsamındaki tüm ihtiyaçlarınızı tek bir Müşteri Hizmetleri yetkilisi ile çözmenizi sağlayabilmek amacıyla, yola çıkan Tempo Lojistik, Sektöre yaptığı yatırımlar ile ilk günkü heyecan ile faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Sadece Dağıtım firması olmayıp, Depolama, Katma Değerli Hizmetler, Kurye, Özel Dağıtımlar ve Çağrı merkezi gibi hizmetleri profesyonel şekilde sunarak, talebe uygun çözümler üreten BURSALI DAĞITIM, 2008 yılı itibariyle sektörün ilk 5 ‘i arasında yerini almıştır. 

Esnek yapısı ve tecrübesi en büyük avantajı olmuş, bu sayede müşterilerinin taleplerini karşılamak adına her geçen gün kendini daha fazla geliştirmiştir. Kalite standartları ve  TSE-ISO-EN 9000 belgelerini sektörde ilk alan firmalardan biri olmuştur. 

Üyesi olduğu LODER, UTİKAD ve TND aracılığıyla sektördeki gelişmeleri takip ederek süreçlerini yenilemek ve teknolojiyi kullanmak adına her türlü bilgiyi değerlendirir.

Bursalı Dağıtım Bursalı Grup Şirketidir.

www.bursalidagitim.com

 

 

Referanslarımızdan bazıları

   
       

BROŞÜR DAĞITIM

Gazcılar Cad. Petek Bozkaya İşhanı
Kat:1 No:113 Osmangazi / BURSA

E-MAIL

info@bursalidagitim.com

+90 532 391 61 37

+90 532 391 61 37

Copyright © 2020, Broşür Dağıtım. All Rights Reserved.

Design by: DiabloDesign.eu