+90 532 391 61 37

Fiyat Teklifi İste
.

.  

Yazar: Super User
Gösterim: 1387

BURSA KURYE

Hızlı gönderilmek istenen mektup, koli, ya da havale işlemine kurye deniyor. Bursa Kurye Düzenli ve disiplinli bir çalışma sistemine sahip. Çok eski zamanlarda dayanan bir oluşum aslında, ilk Mısır’da belgelendiği söyleniyor.

 Savaş sonrası dönemde, genellikle elçilik, istihbarat bilgilerinin iletilmesi amacıyla geliştirilmiş bir sistem. Binek hayvanlarının kullanılmasıyla başlayan bu hizmet sonra teknolojinin gelimiyle ve tekerleğin icadıyla önce bisiklet sonra da arabayla hizmet vermeye başlamış. Geçmişte böyle bir tarihi var Bursa kurye liğin.

 Gelişen Pazar, artan rekabet ve gelen talepler üzerine bir sektör haline gelmesi ihtiyaç olmuş ve hizmet vermeye başlamıştır. Ulaşımın büyük bir sorun olduğu şehirlerde kurye lerin önemi daha da artmıştır. Günümüz koşullarına uygun hale getirilip hizmet anlayışı da daha geliştirilmiştir.

 Burada önemli ayrıntı ise bu hizmetin sadece şehir içi bir hizmet olduğudur. Güvenli olması, seri bir şekilde çalışması müşteri memnuniyeti önemli bir nokta, gerekliliği arttıkça büyük bir sektör haline gelmesi de kaçınılmaz olmuştur. Ticaretle uğraşanlar, büyük şirket sahipleri ya da esnaflar için avantajlı bir hizmet olarak yerini almış.

 

Kategori:

Copyright © 2017, Broşür Dağıtım. All Rights Reserved.

Design by: DiabloDesign.eu