• FİYAT LİSTESİ
  İçerik Sayacı:
  30
 • DAĞITIM YAPTIĞIMIZ İLLER
  İçerik Sayacı:
  112
 • ANKARA BROŞÜR DAĞITIM

  ANKARA

  İçerik Sayacı:
  27
 • İZMİR EL İLANI BROŞÜR İNSERT DAĞITIMI

  İzmir

  İçerik Sayacı:
  31
 • DAĞITIM FİRMALARI

  Toplu Dağıtım Hizmetleri

  Kurye gönderilerinizin fazla olduğu zamanlarda tercih edebileceğiniz, kurye hizmetinden ekonomik bir sistemdir. Dağıtımlarınız ücretsiz olarak teslim alınır. Şirketimizdeki dağıtım kayıtları yapıldıktan sonra kuryelerimiz tarafından adreslerine ulaştırılır. İadeleriniz ve dağıtım bilgileri (işten ayrılmış, adreste bulunamadı, taşınmış vs.) dağıtım yaptıran kurum veya kişiye rapor şeklinde sunulur.

  • Banka kredi kartları,
  • Hesap ekstreleri,
  • Broşür katalog,
  • Promosyon dağıtımları,
  • Toplantı veya kutlama davetiyeleri,
  • Dergi veya sürekli yayınların dağıtımı gibi hizmetler sunulmaktadır.
  • İsteğe göre imzalı, imzasız, raporlu, raporsuz alan dağıtım gibi ek hizmetlerde sunulmaktadır.
  • Müşteri temsilcilerimizi arayarak fiyat ve dağıtım süresi konusunda bilgi alabilirsiniz.
  • Adresli - Adressiz Broşür Dağıtımı, katolog, el ilanı ve ürün dağıtımı - | Adresli - Adressiz Broşür, katolog, el ilanı ve ürün dağıtımı
  • toplu dağıtım, toplu dağıtım hizmetleri, motorlu kurye ve toplu dağıtım, arabalı kurye ve toplu dağıtım, toplu evrak dağıtımı, toplu evrak dağıtımı yapan firmalar"
  İçerik Sayacı:
  13
 • TAHSİLATLI KARGO

  tahsilatlı dağıtımTAHSİLATLI DAĞITIM

   

  Kargo gönderileri genellikle kişiler ya da firmalar arasında transferi sağlanacak mali değeri bulunmayan belge ve paketler için tercih edilse de, uzaktan alışveriş imkanlarının giderek daha sık biçimde uygulandığı günümüzde Tahsilatlı Kargo (Dağıtım) hizmetlerine de ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır. Hizmetlerine başladığı ilk günden bu yana bu alanda da ihtiyaçları karşılamak üzere çalışmalarına devam eden Bursalı Dağıtım, her gün gönderimi yapılan yüzlerce ürünün bedelinin alıcı tarafından teslim sırasında ödenmesini mümkün kılmaktadır.

  Kapıda ödeme kargo adı altında da bilinen söz konusu hizmet ile birlikte Tahsilatlı Kargo ile gönderilmiş ürünün bedeli ister nakit ister de tek çekim ya da taksitli olarak banka ve kredi kartları ile tahsil edilebilinmektedir. Bu hizmet sayesinde hem gönderici ile alıcı arasında satın alınan ürünün doğruluğu ve kesinliği konusunda bir güven oluşurken, hem de kredi kartı ya da banka hesap bilgilerini internet ya da telefon üzerinden paylaşmak istemeyen kişiler için kusursuz bir ödeme yöntemi elde edilebilinmektedir.

  Tahsilatlı gönderiler ile satış hacminizi kat be kat arttırın

  Elektronik ticaret, Tele Marketing ve Kobiler için sıklıkla tercih edilebilinecek bir gönderi yöntemi olan Tahsilatlı Kargo ile birlikte son derece geniş bir müşteri potansiyeline ulaşarak satışlarınızı kısa sürede mevcut miktarın üzerine çıkartabilirsiniz. Sizler de Ticari Unvana sahip olmanız durumunda vakit kaybetmeden Tahsilatlı Kargo hizmetlerimizden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

  Tüm TÜRKİYE genelinde İnternet üzerinden yada çağrı merkezi olarak satmış olduğunuz her türlü envanteri müşterilerinize götürüp tahsilatlı dağıtım hizmetimiz ile kapıda elden teslimatını çok hızlı bir şekilde yapıyoruz.

  Bursa içerisinde günlük 5000 Adet sipariş teslimatını yapacak alt yapı ve personel ağına sahip olan Bursalı Dağıtım her zaman sizlere kalıcı çözümün yanında hızlı çözümde sunuyor.

  Bünyemize alıp yetiştirdiğimiz personel kadromuz ile ve sizlerin sattığı ürünleri online takibi için altyapımız sizlerin ihtiyacı doğrultusunda dizayn ederek günlük ürün ve siparişlerinizi götürüp müşterilerinize teslim ediyoruz.

  Tahsilatlı Dağıtım Hizmeti Verdiğimiz Sektörler:

  • Online satış yapan web siteleri
  • Çağrı merkezleri
  • Call center firmaları
  • Kurumsal firmalar
  • İnternet paketleri satan firmalar
  • Kozmetik ve sağlık ürünleri satan firmalar
  • Sözleşmeli çalışan firmalar
  • Her türlü kapıda ödeme sistemine ihtiyacı olan firmalar

  Yukarıda bulunan sektörlere gün içerisinde yoğun bir şekilde hizmet vererek hızlı ihtiyaçları için hızlı bir şekilde çözüm sunuyoruz.

  TAHSİLATLI DAĞITIM TESLİMAT SÜRELERİ:

  Gün İçi Teslimat: Bu hizmetimizde ürünleriniz sizlerden alınıp aynı gün herhangi bir saat diliminde götürüp müşterilerinize teslimatını gerçekleştiriyoruz.

  Saatlik Teslimat: Bu hizmetimizde siparişleriniz maksimum 2 ile 4 saat içerisinde sizlerden alınıp müşterilerinize elden teslim edilir.

  TAHSİLATLI DAĞITIM FİYATLARI?

  Tahsilatlı dağıtım fiyatları günlük olarak gönderim yapacağınız adet ve gönderinin ebatlarına göre değişir. Bu sebepten ötürü Bursalı Dağıtım tahsilatlı dağıtım çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

  Çağrı merkezimizi arayarak hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

   

  DAĞITIM HİZMETLERİMİZ

  Özgür İletişim Abonelik Sözleşmesi

  1. Bursali Dağıtım Özgür İletişim Abonelik Sözleşmesi için tıklayınız
  2. Bursali Dağıtım Özgür İletişim Sesli Abonelik Sözleşmesi için tıklayınız

  Özgür İletişim Paketi Hizmet Formu

  1. Bursali Dağıtım Özgür İletişim Paketi Hizmet Formu için tıklayınız

  Fiber Internet Sözleşmesi

  1. Fiber Internet Sözleşmesi için tıklayınız
  2. Fiber Ön Bilgilendirme ve Kampanya Formu

  Sabit Telefon Başvuru Formları

  1. Bireysel Sabit Telefon Aboneliği İçin Başvuru Formu
  2. Kurumsal Sabit Telefon Aboneliği İçin Başvuru Formu

  Geçmiş ADSL Kampanyaları Tarifeleri

  1. Geçmiş ADSL Kampanyalarının Tarifeleri için tıklayınız

  Geçmiş Sözleşme ve Kampanya Formları

  1. ADSL Abonelik Sözleşmeleri
  2. ADSL Ön Bilgilendirme ve Kampanya Formları
  3. Fiber Abonelik Sözleşmeleri
  4. Fiber Ön Bilgilendirme ve Kampanya Formları

   

  İçerik Sayacı:
  2
 • BLOG

  broşür Dağıtım fiyatları


  yönetim ilanı dağıtımı tanımını tanıtarak başlayalım yazımıza. tek olay, duyuru, kurum ya da yüklem bildiren, kısaca ancak mesaj ileten ve yayan nominal ilanlara, el ilanı denmektedir. Bu ilanlar bulunduğunuz sektöre bakılırsa tevzi zamanları ayrımlılık gösterecektir. aşağı yukarı ki, hoteller oba ilan dağıtımını yazın daha aşkın yaptırırken, kışın hiç yaptırmayacaklardır.broşür Dağıtım fiyatı

  Buna rağmen direk pazarlama faaliyetlerinde önemli bir etkiye sahiptir. risale dağıtımı gibi yurt ilanı dağıtımı da, genellikle işaret fazla dört ilgi çekici okunuşu çok sayıda basılır, dağıtmı elden ya da olarak yapılır. Unutulmaması gereken bir kez konuşmada vardır. oba ilanı dağıtımı yaptırmak istiyorsanız belediyeden mezuniyet almanız gerekmektedir, broşür Dağıtım.

  El İlanı risale Dağıtım göre istenen belgeler;

  · istida · yurt ilanı örneği · İkametgah · popülasyon cüzdan sureti · yabancı ilanının bastırıldığı matbaadan fatura yayımcı bu evraklar belediyeden belediyeye başkalık gösterebilir.

  El ilanlarının karakteristik özellikleri:

  insert Dağıtım firmaları tipografi ve tevzi kolaylığı yardımıyla vâsi kitlelere köyler olanağı. • az üretim maliyeti sayesinde hesaplı tanıtım olanağı. • makro resim okunuşu fotoğraf kullanımı sayesinde, ileti içeriklerini yaraşır görsel unsurlarla destekleme olanağı. • ilgi çekici lakin basit kelime kullanımı sayesinde, kolay anlaşılabilirlik.

  Tags:insert Dağıtım firmas

  İçerik Sayacı:
  73
 • MATBAA

  broşür  cepli dosya  da broşür da fatura basan matbaa  da zarf basan matbaa  da zarf üretimi  defter  dergi  fatura  kapaklı defter  kartvizit  Katalog  Katalog Baskı  kurumsal kimlik  zarf broşür  broşür basan matbaa cepli dosya  defter defter yapan matbaa dergi  dergi basan matbaa dergi tasarımı yapan matbaa dosya basan matbaa dosya basan matbaa fatura . a fatura basan matbaa fatura basan matbaa fatura basımıkartvizit kartvizit  kartvizit basan matbaa Katalog  Katalog Basan Matbaa Katalog Baskı  kurumsal kimlik kurumsal kimlik yapan matbaa matbaa logo sunum dosyası  zarf  zarf basan matbaa,

  İçerik Sayacı:
  11
 • BASKILI TİŞÖRT

  baskılı tişört

  İçerik Sayacı:
  2