+90 532 391 61 37

Fiyat Teklifi İste
.

.  

Yazar: Super User
Kategori:

RENKLİ TİŞÖRT MODELLERİ

 

Tişörtler özellikle yaz aylarının vazgeçilmezidir. Kısa kollu Baskılı tişört oluşu, binlerce renk, baskı ve model seçenekleri ile o olmadan yazın geldiğine inanamayız. Aynı zamanda giyim üzerine çalışan işletmelerin mağazalarında bulundurmaları gereken olmazsa olmazlardandır. Peki, bir işletmeci olarak istediğimiz renklerde ve modelde toptan tişörtleri nasıl elde edebiliriz?

Baskılı tişört

Müşterisi bol, kazancı çok

Genç, yaşlı, çocuk, kadın ya da erkek fark Baskılı tişört etmeksizin herkese hitap etmeyi başarmış bir üründür. Özellikle yaz aylarında kullanımının artmasına rağmen tüm yıl boyunca satışı yapılmaktadır.   Baskılı tişört çok fazla tasarım, renk ve model seçeneğinin olması, hem pratik hem de ekonomik bir giyecek ürünü olmasıyla müşterisi de oldukça boldur.

Bir işletmeci olarak mağazanıza istediğiniz renk,  Baskılı tişört model ve tasarımda tişörtler temin etmek istiyorsanız başvurabileceğiniz birçok adres var.  Baskılı tişört Toptan alışveriş sayesinde kazancınızı arttırabilirsiniz. Rengârenk ve çok çeşitli tişörtlerle müşterilerinizi memnun edebilirsiniz.

Bunun için yapmanız gerekenler zor değil. Size en uygun toptan tişört temin edebileceğiniz bir adrese ulaşmak. Daha sonrada istediğiniz renk, model, baskı ve sayıda tişört sipariş etmektir. Telefonla ve ya internet üzerinden mail yoluyla sipariş verebileceğiniz toptan tişörtleriniz kapınıza kadar gelecektir. Toptantisortmerkezi.com’dan siparişi vermek işte bu kadar kolay.

 

Özel tasarımlarla farkı yakalayın

Elbette toptan sipariş vermenin avantajlarından yararlanabilen sadece giyim üzerine çalışan mağazalar değil. Eğer çok sayıda çalışanınızın olduğu bir işyeriniz varsa, çalışanlarınızın iş yerinde giymesi için de toptan tişört siparişi verebilirsiniz. Üzerine marka isminiz ya da sizin tasarladığınız özel baskıların bulunduğu tişörtler işinizi ne kadar ciddiye aldığınızı göstermenin güzel bir yolu. Marka isminizi ve ya amblemi ön plana çıkartmak, müşteride iyi bir ön izlenim bırakmak bu tişörtlerle oldukça kolay olacaktır.

Yazar: Super User
Kategori:

BASKILI TİŞÖRT FİYATLARI

Öncelikle özendirme ürünlerini tanıtmak gerekirse, genelde sizlerin reklamını daha iyi gösterebilmek adına kullanılan ürünlerdir ve özendirme kelime anlamı vardır. Baskılı tişört erkesçe bilenen bir şeydir ki promosyon ürünlerinin seçimini yaparken de bazı durumlara ve kaliteye dikkat etmek çok önemlidir. Mesela, en çok ilgi gören ve yoğun olarak Baskılı tişörtler kullanılan ürünler, sizlerin daha çok tanınmasına yardımcı olabilecektir. Mesela, USB belleklerin üzerinde isim yazması, kişiye özel Baskılı tişört yapılan tişörtler ya da dekoratif ofis ürünlerinde isim bulunması gibi şeyler en çok tercih edilenler arasındadır.

Baskılı tişört

Popüler promosyon tişörtler

                Baskılı tişört Şubat ayı yaklaştıkça ve şubat ayında sevgililer günü bulunması sebebi ile özel yapım tişörtler revaçta oluyor. Firmaların yaptırmış olduğu bu tişörtlerde ise kaçınılmaz bir sıradanlık söz konusu olduğunu söylemeliyiz. Renk itibari ile genelde siyah ve beyaz tercih ediliyor. Özel yapım tişörtlerde ise bu durum daha canlı renklere yerini bırakırken, üzerinde sloganların bulunduğu veya resimlerin yer aldığı tişörtler çok daha fazla tercih edilme sebebi oluyor. Sevgililer gününde bireyler, birbirlerine kendilerine özel olan baskılı tişörtler yaptırıyorlar. Ve bu kişiye özel baskılı tişörtleri o gün kullanıyorlar.

Bir diğer popüler özendirme baskı tişörtleri ise genelde ya babalar günü için ya da anneler günü için oluyor. Baskılı tişört Babasına veya annesine tişört yaptırmak isteyen çocuklar firmalara gidip nasıl bir özellikte ve kalite de tişört istediklerini belirterek istedikleri gibi kişiye özgü olan tişört bastırıp alma imkânına sahip oluyorlar. Fotoğraf baskılı yapılan bu kişiye özel tişörtleri doğum günleri, babalar günü, anneler günü gibi özel günlerde hediye edebilirsiniz.

Bu, kişiye özel tişörtler ile sevdiklerinize hoş ve espri dolu sürprizler yapabilirken Baskılı tişört veyahut kendiniz giyip herkesin gözlerinin sizin üzerinizde olmasını sağlayabilirsiniz. Kişiye özel tişörtler oldukları için başka kimsede bulunmayacaklardır ve özel günlerde pişti olma gibi bir durum yaşanmayacaktır. Bu sayede rahatça kişiye özgü tasarlanan tişörtleri kullanabilirsiniz.

 

Copyright © 2018, Broşür Dağıtım. All Rights Reserved.

Design by: DiabloDesign.eu