+90 532 391 61 37

Fiyat Teklifi İste
.

.  

Yazar: Super User
Gösterim: 311

Bursalı Dağıtım olarak bizler tüm Türkiye genelinde broşür ve el ilanı dağıtımı yapmaktayız. Bayındır Hisarlık Mahallesi Broşür dağıtımı  Dağıtımını yapmayı üstlendiğimiz broşür ve el ilanlarını en güzel, en etkili ve en hızlı bir zamanda müşterilerin istedikleri yerlere dağıtımını yapmaktayız.

 

Nedir bu istenilen yerler?  Bayındır Hisarlık Mahallesi Broşür dağıtımı
Bursalı dağıtım olarak broşür dağıtımı yaptığımız yerler şunlardır.

broşür dağıtım

1) Araç silgilerine broşür dağıtımı: Bu dağıtım şeklinde saha elemanlarınız açık yada kapalı otoparklarda yada cadde kenarlarında park halindeki araçların silgilerine broşürleri iliştiriler. Bu şekildeki broşür dağıtımlarını genelde otomobil ile ilgili sektörler istemektedir. En cok oto yıkama yağlama firmaları, oto tamir firmaları yada çeşitli otomobil markaları kampanyalarını duyurmak için bastırdıkları broşür ve el ilanlarını bu şekilde dağıttırarak hedef kitlelerine ulaşmaya çalışmaktadırlar. Bizler Bursalı Dağıtım olarak müşterilerimizin bu isteğini en güzel şekilde yerine yetirerek arzuladıkları müşteri potansiyeline kavuşmalarında aracı olmaktayız.

2) Elden broşür dağıtımı: Bu dağıtım şeklinde Bursalı Dağıtım firmasının personelleri müşterilerimizin daha önceden belirlediği noktalara giderek buralarda bulunan, banklarda oturan, yada yoldan gelip geçmekte olan insanlara elden basılan broşür ve el ilanlarını dağıtmaktadırlar. Bu dağıtım şeklinde dağıtım yapılması istenilen noktalar genelde şehrin yada ilçenin en kalabalık noktalarıdır. Bu noktalar otobüs durakları, AVM giriş yada çıkışları, metro istasyonlarının giriş çıkışları, semt pazarlarının giriş çıkışları gibi halkın çok yoğun yaya trafiği yaptığı yerlerdir. Buralarda broşür dağıtımı yapan Bursalı Dağıtım firmasının personeli daima güler yüzlü, insanlara iyi davranan, temiz giyimli ve saygılı personellerden oluşmaktadır. Zİra bu dağıtım şeklinde bire bir insanlarla muhatap olunduğu için daima sabırlı ve saygılı olunmak zorundadır. Çünkü dağıtım sırasında olabilecek herhangi bir olumsuz durumda broşürünü dağıttığımız müşterimizin hanesine eksi puan oalrak gideceği için, çok dikkatli ve saygılı olunmak zorundadır. Bu dağıtım şeklinde müşteriler hedef kitleyi seçmektedirler. Mesela gençlere yönelik bir kampanya ile ilgili broşür bastırılmışsa, bu broşürler sadece gençlere dağıtılmakta ve verilmektedir. Bayanlara yönelik bir kampanya broşürü ise sadece bayanlara dağıtılmaktadır. Eğer belli bir yaş üzeri kitle için broşür bastırılmışsa elemanlarımız o istenilen yaş aralığındaki kişileri tek tek seçerek bunlara dağıtım yapmaktadır.

3) Apartman kapı yada posta kutularına broşür dağıtımı: Bu dağıtım şeklinde Bursalı Dağıtım firmasının personelleri müşterinin seçtiği mahallelerde bulunan apatman, site yada evlere giderek dağıtım yapmaktadırlar. Sitelere girişlerde bazı sorunlar yaşansada güleryüzlü personellerimiz bu sorunları genelde çözerek sitelere girerek,site kuralları çerçevesinde nereye koyulması isteniyorsa dağıtılan broşürler o noktaya düzenli ve hane sayısı baz alınarak bıraklımakta ve fotoğrafları çekilerek belgelenmektedir. Site olmaya diğer apartmanlarda ise sorunsuz olarak posta kutularına yada kapılarına hane sayısı kadar broşür bırakılmaktadır. Ve bu broşürlerde Bursalı Dağıtım firmasının elemanları tarafından fotoğraflanarak belgelenmektedir.

4) İşyerlerine broşür dağıtımı: Bazı müşterilerimizin bastırdıkları broşürler sadece işyerlerine hitap ettiği için, özellikle sadece işyerlerine dağıtımı istenmektedir. Bursalı Dağıtım firmasının personelleri broşürü bastıran müşterimizin istediği bölge yada bölgelerde belirtilen işyerlerine tek tek giderek müşterinin broşürlerini dağıtmaktadırlar. Bu dağıtım şeklinde de personelin güleryüzlü ve sabırlı olması gerekmektedir. Zira çeşitli insanlarla karşılaştıkları ve çeşitli değişik isteklerle karşılaştıkları için sabırlı ve güleryüzlü olmaları çok önemlidir. Elemanlarımız dağıtımı istenilen broşürleri işyerine verdikten sonra işyerinden firmaya ait kartvizitlerini istemektedirler. Fakat bu her müşteriden mümküm olmamaktadır. Elemanlarınız kartvitini alamadıkları firmaların tabelalarının resimlerini çekerek bu dağıtımı belgelendirmektedirler.

5) Adresli ve imzalı dağıtım: Genelde resmi daireler yada kurumsal firma müşterilerimizin istediği bir dağıtım şeklidir. Bu dağıtımda Bursalı Dağıtım firmasının personeli o gün içinde dağıtabilecekleri sayıda adresli mektup yada kutuyu alırlar. Bir gün öncesinden kendilerine en kolay ve kısa yol güzergahını belirleyerek sabah dağıtıma başlarlar. Adreslere tek tek gidilerek ismi geçen müşterilere mektup yada paketleri teslim edilerek oluşturulan forma imzaları alınır. Şayet adı geçen kişi evde değilde eşi, çocuğu yada yakın bir akrabasına imza karşılığı teslim edilir. Gün sonunda imzaların alındığı form dağıtım işini veren müşterimize teslim edilerek dağıtım işi sonlandırılır.

Netice olarak bizler Bursalı Dağıtım olarak güleryüzlü, terbiyeli, kendine özen gösteren personelleri ile tüm Türkiyede siz müşterilerimizin hizmetinde olmatan gurur duymaktayız. Bizlere www.bursalidagitim.com adresinde ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2018, Broşür Dağıtım. All Rights Reserved.

Design by: DiabloDesign.eu