+90 532 391 61 37

Fiyat Teklifi İste
.

.  

Yazar: Super User
Gösterim: 5405

Müşterilerimizin belirlediği ev ve işyeri adreslerine, GPS sağlayan, resim çekebilen, dijital imza alınabilen teslim ve iade detayları girilebilen akıllı telefonlar ile yapılan dağıtımlardır.

  • Faturalar, Ekstreler, Mektuplar, Poliçeler, Makbuz ve Sözleşmeler
  • İmaj Dergileri ve Aylık Abone Dergileri
  • Etkinlik/Fuar Katılım Davetiyeleri, Giriş Biletleri
  • Mağaza ve AVM İndirim Kartları
  • Kataloglar, Tanıtım Broşürleri, Kampanya Duyuruları, Afiş, Açılış Bildirileri
  • Özel Günlere Yönelik; Tebrik Kartları, Hediye Çekleri, Müşteri/Üye Bilgilendirme Mektupları
  • Ajanda, Takvim, Almanak, Anahtarlık, Kalem, Saat, Çikolata vb Promosyonlar
  • Kamu Hizmet Bültenleri, Gazeteler, Tanıtım Kitapçıkları, Uyarı ve Bilgilendirme Mektupları

Dağıtım Öncesi Ek Hizmetler: Tüm dağıtımlarda, dağıtım öncesi gönderilerin zarflama, jelatinleme, adres etiket dökümü, etiketleme vb gibi dağıtım öncesi ek hizmetleri operasyon ekimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.


Özel İmzalı Dağıtım: Gönderileriniz verilen adres bilgileri dahilinde sadece alıcı şahsın kendisine kimlik bilgileri alınarak, imza karşılığı teslim edilir. Adreste bulunmayan alıcılara telefon ile ulaşılarak randevu alınır. Dağıtım bitiminde teslimat bilgileri rapor halinde e-posta ile tarafınıza yollanır. 


Raporlu İmzalı Dağıtım: Gönderileriniz alıcılara belirlenen dağıtım süresi içinde imza karşılığı teslim edilir. Alıcıya ulaşılamadığı durumlarda evde bulunan kişilere, işyerinde bulunan iş arkadaşları, sekreter, muhaberat veya güvenlik gibi kişilere isim, yakınlık derecesi, telefon ve imza karşılığında teslim edilir. Dağıtım bitiminde teslimat bilgileri rapor halinde e-posta ile tarafınıza yollanır. 


Raporsuz İmzalı Dağıtım: Gönderileriniz alıcılara belirlenen dağıtım süresi içinde elden imza karşılığı teslim edilir. Alıcıya ulaşılamadığı durumlarda evde bulunan kişiler, işyerinde bulunan iş arkadaşları, sekreter, muhaberat ve güvenlik gibi kişilere isim, yakınlık derecesi, telefon ve imza karşılığında teslim edilir. Dağıtım bitiminde herhangi bir raporlama yapılmaz ancak münferit gönderiler müşteri temsilcileriniz aracılığı ile sorgulanabilir. 


Raporlu İmzasız Dağıtım: Gönderileriniz belirlenen süre içerisinde adreste bulunan kişilere isim alınarak teslim edilir. Adreste kimse bulunmadığı takdirde ISKI, IGDAS numarası gibi kanıtlar alınarak posta kutusuna bırakılır. Dağıtım bitiminde teslimat bilgileri sayısal rapor halinde müşterilerimize sunulur. 


Dağıtım Bölgelerimiz: Adresli ve adressiz tüm toplu dağıtımlarda Türkiye genelinde (81 il'de) taşeron firma/firmalar kullanmadan hizmet vermekteyiz!

Copyright © 2024, www.tasarimdanbaskiya.com/. All Rights Reserved.

Design by: DiabloDesign.eu